- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HV 7155 |
podlahový vysavač • příkon 120 W • bezsáčkový • HEPA filtr • 0,65l nádoba na prach • hlučnost 82 dB • sací výkon 25 AW / 10 kPa • turbokartáč s LED osvícením • štěrbinová hubice • nábytkový nástavec • nástavec na čalounění • nabíjecí stanice s držákem na stěnu • 2 000mAh baterie •
4 956 Kč
včetně DPH 21%173 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Hlučnost | 82 dB |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Maximální příkon | 120 W |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 21,6 V |
| Doba chodu | 40 min |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Kapacita baterie | 2000 Ah |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 530 mm |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,54 kg |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 130 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Hmotnost | 3,35 kg |