Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HV 7154 |
tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Prachový sáček 120 W Černá • Červená • Typ nádoby na prach: Prachový sáček • Barva: Černá • Červená • Vysávání: Suchý • Hlučnost: 75 dB • Napájecí zdroj: Baterie • Maximální příkon: 120 W • Sací výkon: 10000 Pa • Hmotnost včetně balení: 4,63 kg • Počet kusů v balení: 1 kusů • Hmotnost: 1,5 kg •
3 992 Kč
včetně DPH 21%140 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Barva | Černá, Červená |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 75 dB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Maximální příkon | 120 W |
| Sací výkon | 10000 Pa |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 22,2 V |
| Doba chodu | 40 min |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Sací výkon | 25 ppm |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Hmotnost včetně balení | 4,63 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Obsah balení | |
| Štěrbinový nástavec | |
| Návod na použití | |