Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HV 7147 |
1 866 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Kombinovaný |
| Barva | Černá, Šedá, Červená |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Vhodné pro všechny typy povrchů | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 18,5 V |
| Doba chodu | 50 min |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 285 mm |
| Hloubka balení | 193 mm |
| Výška balení | 475 mm |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 130 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |