- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FR 2455 |
Horkovzdušná fritéza • příkon 900 W • objem 1,8 l • prostorově úsporný design • inovativní technologie horkého vzduchu • LED displej • dotykové ovládání • regulace teploty od 80 do 200 °C • 60minutový časovač • košík s keramickým nepřilnavým povrchem • automatické vypnutí • ochrana proti přehřátí • hmotnost 2,6 kg • rozměry 30 × 20 × 25 cm •
1 682 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Milovníky smažených jídel zajisté potěší zdravá alternativa tradičního způsobu smažení, kterou představuje horkovzdušná fritéza Severin FR 2455. Tento univerzální pomocník kompaktních rozměrů nabízí ideální řešení zejména pro malé domácnosti. Disponuje objemem 1,8 l, ve kterém připravíte 2-3 porce hranolků najednou (500 – 600 g). Díky inovativní technologii horkého vzduchu dosáhnete přípravy rychle, úsporně a především zdravě, bez nutnosti použít olej nebo tuk.
Fritéza je vybavena vyjímatelným košem s nepřilnavým keramickým povrchem, který je vysoce odolný vůči poškrábání. Vzhledem k tomu, že se jedná o nepřilnavý povrch, údržba spotřebiče bude rychlá a snadná. Obsluhu zajistí intuitivní LED displej s dotykovým ovládáním, který nabízí nastavení plynulé regulace teploty od 80 – 200 °C nebo čas vaření. Oceníte také 60minutový časovač s akustickým signálem po uplynutí doby. Bezpečnou manipulaci zajistí automatické vypnutí při vytažení vložky z koše a ochrana proti přehřátí.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Automatické otevírání krytu | |
| Vyjímatelná miska | |
| Vnitřní povrch | Keramický |
| Počet fritovacích košů | 1 |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Nepřilnavý povrch | |
| Jednoduché čištění | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Indikátory | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Kontrolka | |
| Indikace teplotní připravenosti | |
| Příkon | |
| Příkon | 900 W |
| Automatické vypnutí | |
| Zabezpečení proti přehřátí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Šířka balení | 250 mm |
| Hloubka balení | 250 mm |
| Výška balení | 303 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,3 kg |
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Fritéza s nízkou spotřebou tuku |
| Kapacita | 1,8 l |
| Kapacita fritézy | 0,6 kg |
| Funkce smažení | |
| Funkce pečení | |
| Nastavitelný termostat | |
| Teplota (min) | 80 °C |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Přednastavené programy | |
| Digitální časovač | |
| Doba časovače | 60 min |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Návod k obsluze | |