- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Vzhled výrobku
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SWS 5200 |
meteostanice s barevným LCD displejem zobrazuje čas, datum, má budík; měří venkovní a vnitřní teplotu i vlhkost; napájení je možné na baterii nebo ze sítě
1 274 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Meteorologická stanice s bezdrátovým snímačem
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Bílá |
| Funkce měření | Vnitřní vlhkoměr, Vnitřní teploměr, Venkovní vlhkoměr, Venkovní teploměr |
| Funkce hodin | |
| Funkce alarmu | |
| Předpověď počasí | |
| Rozsah měření vlhkosti (venkovní) (H-H) | 20 - 95% |
| Rozsah měření vlhkosti (interní) (H-H) | 20 - 95% |
| Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T) | -20 - 50 °C |
| Teplotní paměť min/max | |
| Jednotka měření teploty | F,°C |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Dálkové ovládání | |
| Fáze měsíce | |
| Dosah venkovních senzorů | 30 m |
| Přenosová frekvence | 0,433 GHz |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Barevný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Počet baterií (snímač) | 2 |
| Počet baterií (přijímač) | 2 |
| Indikace potřeby nabití | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 152,5 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hmotnost | 177 g |
| Údaje o balení | |
| Venkovní senzor | |
| Počet venkovních senzorů | 1 |
| Včetně baterie | |
Pro: Vzhled výrobku
krásný a přehledný
Prohlížíte si: Sencor SWS 5200 Meteostanice
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.