- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dle mého očekávání
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | STT 211U |
Stylový gramofon; přehrává vinylové desky; SD karty nebo flash disky díky SD a USB slotu
1 663 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Gramofon s funkcí autostop
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Gramofon s řemínkovým náhonem |
| Barva | Černá |
| Provoz | Poloautomatický |
| Nominální rychlost | 33,45,75 ot/min |
| Podporovaná pásma | AM,FM,PLL |
| Předvolby FM | 30 |
| Přednastavené stanice AM | 20 |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,Memory Stick (MS),SD,SDHC |
| MP3 přehrávač | |
| Funkce hodin | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB | 1 |
| Vstup AUX | |
| RCA výstupy | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 12 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 1 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 288 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Adaptér 45 ot/min | |
Pro: Dle mého očekávání
Pro: nízká cena
za tu cenu dobrý špatně se ladí FM
Zdá se spolehlivý přístroj za dobrou cenu.
Pro: Gramofon a nahrávání na USB funguje perfektně. Při propojení s další hifi soustavou je zvuk výborný. Ditální rádio také funguje správně, příjem na krátkou anténu je trochu slabší.
Pro: Malinký ale super, ten kdo che něco nenáročného ale přesto kvalitního, tak můžu jen doporučit
nevím
Pro: jsem spokojena
dobrý
Pro: bez problémů
Jsem nadšená, za dobrou cenu dobrý výrobek!!Doporučuji!
Prohlížíte si: Sencor STT 211U Gramofon s USB/SD/FM
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.