- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SRV 6250BK-EUE3 |
• • Vysavač robotický • ovládání pomocí Wi-Fi aplikace na telefonu • funkce GYRO MAPPING (orientace v prostoru) • 6 přednastavených režimů úklidu • nádoba pouze na suché vysávání - 475 ml prach • kombinovaná nádoba pro vytírání - 240 ml prach & 230 ml vodní nádrž •
5 098 Kč
včetně DPH 21%178 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá |
| Tvar | Kulatý |
| Dálkové ovládání | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Výkon | |
| Množství prachu (celkový) | 0,475 l |
| Mokré stírání | |
| Objem zásobníku vody | 230 l |
| Programovací funkce | |
| Programy vysávání | Area, Auto, Náhodný, Cíl, Wall-following, Cik cak |
| Počet úrovní sání | 3 |
| Automatický návrat k základně | |
| Funkce základny | Nabíjecí |
| Zjištění překážky | |
| Materiál kartáče | Guma |
| Typ kartáče | Válečkový kartáč a boční kartáč |
| Hlučnost | 60 dB |
| Podporované typy povrchu | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Bzučák | |
| Wi-Fi | |
| Jednoduché čištění | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| Doba chodu | 120 min |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Průměr | 33,5 cm |
| Výška | 79 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Obsah balení | |
| Obsahuje základnu | |
Pro:
je to super
Pro:
Volnou plochu o výměře 36 m čtverečních zvládne za 45 minut i dříve. Záleží na zvoleném programu.
Je rozhodně tišší než klasický vysavač.
Možnost sledování robota během úklidu přes mobilní aplikaci.
Dálkový ovládač má v sobě zabudován šetřič baterii.
Můžete použít pro setření jemného prachu mop, který je uchycen zespodu a automaticky navlhčován vodou ze zásobníku.
Vyměnitelné náhradní rotační kartáče, HEPA filtry a nabíjecí baterie.
Podtrženo sečteno: S výrobkem jsem celkem spokojen protože mám malý byt a na takový úklid to bohatě stačí. Mít byt o rozloze přes 50 m čtverečních, tak bych šel nejspíše do větší kvality. Robot pomocí mopu nevytírá doslova jako hadr na smetáku ale pouze stírá jemný prach a jemně navlhčuje podlahu, když si nastavíte v aplikaci "nízký mop". Pokud máte na plovoučkách zaschlý pot z nohou, rozhodně to není robot schopen setřít.
Pro:
Vysavač celkem uspokojivě funguje.
Vysává celkem uspokojivě.
Zvládá i členité prostory s řadou překážek a celkem uspokojivě se v nich orientute.
Je nízký a vejde se i pod skříně a vitríny.
Do překážek až na výjimky obvykle nenaráží, pokud, tak se jich pouze lehce dotkne a nepoškozuje objekty v místnostech. Je zajímavé, že např. pantofle ležící na zemi objede.
Je celkem tichý (při sledování televize může však jeho hluk připadat někomu rušivý).
výhoda cena/výkon
Pro:
Jsem velice spokojená, obchod doporučuji
Pro:
mám ho krátce, ale jsem s ním spokojený. Je to můj první robot, měl jsem si ho pořídit už dříve :-)
Pro:
Pro:
Aby dobrý!!!!
Pro:
velmi tichý
Odzkoušeno 3 týdny a jsem nadšená - 2 malé děti, pes, kočka, andulky. Posbírá drobky, peří, zrní po andulkach, zrnka kávy, chlupy od kočky, vlasy. Máme plovoucku, dlažbu a koberec a se vším si poradí. Máme clenity byt, pokoje oddělené listami a nemá s tim problem. Pouštím několikrát denně a bez problémů.
Pro:
výborně vysává i vytírá, jednoduché ovládání přes mobil, skvělý poměr kvalita / cena naprostá spokojenost
Pro:
V balení nebyl hřebínek na čistění rotačního kartáče. Tabulku pro reklam.oddělení nelze odeslat. ???????
Pro:
Pro:
Je to můj první robotický vysavač, vybrala jsem ho podle kladných recenzí. S produktem jsem velmi spokojená, vytírá i vysává, svoji práci zvládá dobře.
Pro:
výrobek mám krátce, ještě nemohu spolehlivě hodnotit
Pro:
Robotický vysavač splňuje mé očekávání. Nasbírá trochu prachu a děti mají hračku, se kterou si rády hrají na schovávanou.
Pro:
Pro:
Je to můj první robotický vysavač a jsem s ním maximálně spokojená. Vysává i vytírá dobře, ale samozřejmě občas bude nutné vytřít i ručně, protože má na jen malý hadřík a trochu vody. Já ho pouštím v každé místnosti zvlášť a vždy hadřík vyperu a doplním vodu. Najde si nejvhodnější cestu, jak uklidit co nejlépe. Mluvi anglucky, ale zo mi nevadí, je to pár hlášek, které jsou v manuálu vysvětleny. Na wifi jsem se připojila bez problému, v aplikaci ukazuje kudy uklízí, hlásí možný problém a dokončení úklidu. Mohu jedině doporučit.
Pro:
Pro:
dobrý pomocník
Pro:
Vysává i mopuje dobře
Pro:
kvalita+cena-výborný pomocník
Prohlížíte si: Sencor SRV 6250BK-EUE3
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.