- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Mám ho chvíli, takže těžko hodnotit.
Pro: Dobrá cena, slušný zvuk
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SPT 280 |
Přenosné rádio s CD přehrávačem (CD i CDRW); port USB pro přehrávání; FM tuner
5 906 Kč
včetně DPH 21%207 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Přenosné rádio s CD/MP3/USB
| Rádio | |
|---|---|
| Typ tuneru | Digitální |
| Podporovaná pásma | FM |
| Množství předvolených stanic | 20 |
| Pásmo FM | 87.5 - 108 MHz |
| Optická mechanika | |
| Typ optické jednotky | Přehrávač |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW |
| Kazeta | |
| Kazetový přehrávač | |
| Reproduktory | |
| RMS výkon | 16 W |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LCD |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Vlastnosti | |
| MP3 přehrávač | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Časovač vypnutí | |
| Možnosti připojení | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Vstup AUX | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 40 W |
| Počet baterií | 8 |
| Kompatibilní velikosti baterie | D |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 513 mm |
| Hloubka | 287 mm |
| Výška | 162 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
Mám ho chvíli, takže těžko hodnotit.
Pro: Dobrá cena, slušný zvuk
Jsem spokojený.Nejdřív mě trochu rozladil problém s pořadím MP3 skladeb. Vadí to hlavně při hraní z USB. Přehrávač skladby vůbec netřídí, hraje je v tom pořadí, v jakém byly nahrané do daného adresáře. Nakonec jsem ale zjistil, že to je poměrně častá věc a že se to dá řešit různými utilitkami, viz např: http://www.murraymoffatt.com...
Pro: dobře hraje
hodně funkcí
digitální tuner
MP3 umí přehrávat i po adresářích
zobrazuje ID3 tagy
dálkové ovládání
Velmi dobrý poměr cena/výkon, solidní zvuk, po nastavení předvoleb radia i cekem jednoduché intuitivní ovládání
Pro: Příjemný výrobek z hlediska využití při provozu na trvalém místě v bytě i s možností ho vzít jako přenosné zařízení např. na chatu
dálkové ovládání (příjemné hlavně pro použití CD)
Pro: Nápaditý design
za ty peníze dobré
Pro: dobrý zvuk a funkce
Prohlížíte si: Sencor SPT 280
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.