- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
dobrý poměr cena / výkon - do kuchyně kam jsme umístění plánovali - velmi dobrý
Pro: cena / výkon
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SMC 605 |
Elegantní mikrosystém; 2x 5W reproduktory; podpora CD (CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA)
2 736 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Mikro systém
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 1-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LCD |
| Podsvětlení displeje | |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Šířka předního reproduktoru | 12,9 cm |
| Hloubka předního reproduktoru | 12,5 cm |
| Výška předního reproduktoru | 14 cm |
| Rozměry přehrávače | 140 x 190 x 140 mm |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
dobrý poměr cena / výkon - do kuchyně kam jsme umístění plánovali - velmi dobrý
Pro: cena / výkon
Snad pouze slabsi vykon reproduktoru - pri poradani tanecniho dychanku asi neuspejete, ale to samozrejme nijak neomezuje kvalitni a klidny poslech radia nebo hudby at uz z CD nebo USB.
Pro: Cena
lehky
snadna instalace
kvalitni manual v cestine
absence nepotrebneho prehravace kazet
Do kuchyně dostačující
Pro: cena
jednoduchý, ko kuchyně postačí
Za cenu uspokojivé hraní. Cena odpovídá akoupené věci
Pro: uspokojivě hrajici mikrosystem
Doporučuji tento výrobek
Pro: Dobrá mikrověź za nízkou cenu
Delší doba načítání při přepínání funkcí. Nechá se na to zvyknout. Jinak pohoda.
Prohlížíte si: Sencor SMC 605 - audio mikrosystém
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.