- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Spokojenost.
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SMC 603 |
Elegantní mikrosystém; 2x 5W reproduktory; podpora CD (CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA)
2 736 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Mikrosystém
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Multimédia | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Subwoofer součástí | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LED |
| Podsvětlení displeje | |
| Barva podsvětlení | Oranžová |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Vstup AUX | |
| Výkon | |
| MP3 přehrávač | |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Úprava basů | |
| Úprava výšek | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 3,16 kg |
| Rozměry přehrávače | 205 x 180 x 115 mm |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
Spokojenost.
CENA VÝKON
pro děti do pokojíčku stačí, umí sami ovládat
Pro: cena
zvuk
velikost
oddělitelné repráky
vše OK
skvělé
Pro: vše
Jsem spokojena
Pro: Pěkný vzhled, hezky hrajou
na svou velikost slušná produkce hudby, zpracování odpovídá ceně
Pro: na svou velikost slušná produkce hudby, zpracování odpovídá ceně
Minivěž, lepší výkon, snadné ovládání a dostačující výkon, za ty peníze super.
Pro: Dobrá cena
maximálně spokojena
malý ale výkonný.dobrý zvuk.doporučuji pro ty co nepotřebují 100 procentní kvalitu
Pro: malý ale výkonný
Prohlížíte si: Sencor SMC 603 - audio mikrosystém
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.