- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Za tie peniaze, dobrá kvalita, u nás v detskej izbe , hluku narobý az dosť :)
Pro: BT
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SMC 2100B |
Vychytaný a designový mikrosystém o výkonu 10 W RMS; Systém je vybaven LED displejem a podporuje technologii Bluetooth; Přehrávat hudbu můžete prostřednictvím CD přehrávače
2 736 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
SMC 2100B je cenově dostupný microsystém s maximálním výkonem 10W. Svojí oblíbenou hudbu si můžete pouštět pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth s dosahem až 20 metrů, z USB klíčenky, harddisku nebo z jiného zařízení pomocí 3,5mm konektoru Jack. Ve výbavě nechybí ani FM rádio. Funkcí ekvalizéru si můžete nastavit basy a výšky pro lepší zvuk právě přehrávaného žánru. V balení naleznete i dálkový ovládač pro snazší ovládání.
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Multimédia | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Impedance | 8 ohm |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 5% |
| Frekvenční rozsah | 118 - 16000 Hz |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | |
| Služby RDS | PLL |
| Typ tuneru | Digitální |
| Pásmo FM | 87.5 - 108 MHz |
| Přednastavené stanice | |
| Množství předvolených stanic | 40 |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LED |
| Podsvětlení displeje | |
| Barva podsvětlení | Oranžová |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Dokování Apple | |
| Počet portů USB | 1 |
| Line-in | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 5 |
| Režimy ekvalizéru | Klasický, Plochý, Jazz, Pop, Rock |
| Časovač vypnutí | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 130 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Rozměry přehrávače | 140 x 190 x 140 mm |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Další charakteristiky | |
| Zbarvení | Monotónní |
| Schopnost streamování | |
Za tie peniaze, dobrá kvalita, u nás v detskej izbe , hluku narobý az dosť :)
Pro: BT
keby prehrával aj FLAC bolo by to super
Pro: cena výkon, pripojiteľnosť, v menšej kuchyni stačí
Pro: malý, má ovládač Bluetooth.. dobrý darček pre mamku ktora si nepotrpí na mega kvalitny zvuk ..
Pro: Hraje pěkně
Funkce Sleep
Pro: Malý, jednoduchý
Pro: velikost
Za ty peníze naprosto super.
Spokojnosť
Pro: za takú cenu super
zatiaľ spokojnosť
Pro: Super cena/výkon
Jednoduché ovládanie
Mala sikovna vecicka
Malý a spratný prehrávač, nízka hmotnosť pri prenášaní, dobrý zvyk. Prepísnanie cez diaľkový ovládač, veľké tlačidlá na obládanie zvuku na prístroji. Splnil moje očakávanie.
výborný
Pro: celkom slušná kvalita
Pro: Používam krátko,ale už teraz môžem povedať,že celkom slušný zvuk za super cenu !!
Pro: Male a spratne to co som potreboval
jsem velmi spokojena
Hodně jsem byla překvapena. Na to, že hifi je tak malá a i levná, má úžasný zvuk.
Hraje dobře, malé a lehké.
Pro: Bluetooth
Prohlížíte si: Sencor SMC 2100B - audio mikrosystém
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.