Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SHB 4379BK |
Ponorný mixér • Obsah nádoby: 0,7 l • Typ ovládání rychlosti: Plynulý • Typ ovládání: Knoflíky • Otočné • Model: Ponorný mixér • Barva: Černá • Materiál mixovací mísy: Plast • Materiál shaftu: Nerezová ocel • Materiál ostří: Titanová • Příkon: 800 W • Napájecí zdroj: AC • Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V • Šířka: 68 mm • Hloubka: 68 mm • Výška: 488 mm
892 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Obsah nádoby | 0,7 l |
| Počet rychlostí | 25 |
| Typ ovládání rychlosti | Plynulý |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Pulzní spínač | |
| Drcení ledu | |
| Turbo | |
| Sekáček | |
| Kapacita otočné misky | 0,5 l |
| Materiál | |
| Materiál mixovací mísy | Plast |
| Materiál shaftu | Nerezová ocel |
| Materiál ostří | Titanová |
| Příkon | |
| Příkon | 800 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Výška | 488 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Vzhled | |
| Model | Ponorný mixér |
| Vyjímatelná miska | |
| Barva | Černá |
| Odnímatelné držadlo | |
| Odnímatelné víko | |
| Ergonomický design | |
| Příslušenství lze mýt v myčce | |
| Příslušenství vhodné do myčky | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Obsah balení | |
| Šlehač | |
| Návod na použití | |
| Technické detaily | |
| Neobsahuje | Bisfenol A |