- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Kvalita
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SCS WA1003 |
Vysoce výkonný aktivní subwoofer s průměrem reproduktoru 25 cm; tj. 10“ s vysoce výkonným zesilovačem s nízkým zkreslením pro dokonale čistý a dunivý zvuk; který vás pohltí
1 717 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Kónická membrána z nelisovaného černého papíru 10"
| Subwoofer | |
|---|---|
| RMS výkon subwooferu | 120 W |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 40 - 3000 Hz |
| Špičkový výkon subwooferu | 400 W |
| Impedance | 4 ohm |
| Průměr subwooferu | 25 cm |
| Filtr dolní propustnosti | |
| Rozsah filtru dolní propusti | 50 - 250 Hz |
| Fázový posun | 0 - 180° |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Linkové vstupy (RCA) | 1 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka subwooferu | 45 cm |
| Hloubka subwooferu | 30,6 cm |
| Výška subwooferu | 28,8 cm |
| Hmotnost subwooferu | 6,7 kg |
Pro: Kvalita
Pro: Dobrý poměr cena výkon.
Prohlížíte si: Sencor SCS WA1003 subwoofer
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.