- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Spokojenost
Pro: Dobře viditelný i ve dne
Česká republika
| Značka: | Sencor |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SWS 215 |
vnitřní a venkovní jednotka ; ukazuje počasí pomocí 4 ikon; s široké rozmezí teplot
2 888 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Meteostanice s bezdrátovým senzorem měření teploty
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Funkce měření | Vnitřní teploměr, Venkovní teploměr |
| Funkce hodin | |
| Funkce alarmu | |
| Předpověď počasí | |
| Přesnost teploty | 1 °C |
| Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T) | -40 - 70 °C |
| Dosah venkovních senzorů | 30 m |
| Provozní frekvence | 433 MHz |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 3 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 196 mm |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hmotnost | 220 g |
| Údaje o balení | |
| Včetně baterie | |
Spokojenost
Pro: Dobře viditelný i ve dne
Spokojenost
Pro: Dobře viditelný i ve dne
zatím spokojenost
Pro: pěkný design
zatím spokojenost
Pro: pěkný design
Vše OK.
Vše OK.
Prohlížíte si: SENCOR Meteostanice SWS 215
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.