- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seek Thermal |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CT-AAA |
Termokamera • pro elektroniku s Android (verze 4.1 +) • tepelný senzor • rozlišení 206 x 156 pixelů • detekční vzdálenost 550 m • snímání za úsvitu či soumraku, i na velké vzdálenosti • detekční vzdálenost až do 300 m • teplotní rozsah od -40 do +330 °C • zorný úhel 20°
6 872 Kč
včetně DPH 21%241 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Kameru použít nejen k hledání úspory při vytápění nemovitostí, ale například k nenápadnému
odhalení vetřelců ve tmě, hledání slabých míst, trhlin v tepelné
izolaci a tepelných mostů.
Hodí se i pro trasování elektrického vedení,
které pod omítkou generuje tepelnou stopu. Elektronikům, kutilům,
tunerům počítačů či radioamatérům se bude určitě hodit okamžité vyhledání
přehřátého místa na spotřebiči a rychlé odhalení součástky
způsobující problémy.´
| Výkon | |
|---|---|
| Horizontální zorné pole | 20° |
| Vertikální zorné pole | 20° |
| Tepelná snímková frekvence | 9 Hz |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Rozlišení displeje | 206 x 156 px |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 330 °C |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 20 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hmotnost | 14 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |