Seasonic PRIME-TX-1300 - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
Seasonic PRIME-TX-1300
Seasonic PRIME-TX-1300
Značka: Seasonic
Dostupnost: skladem
Produktový kód: SSR-1300TR2
Prime -TX-1300 napájecí zdroj 1300 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 1300 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Typ kabeláže: Plně modulární • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 13,5 cm • Dodávané kabely: AC • PCIe • Peripheral (Molex) • Peripheral (Molex) to SATA 3.3 • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Příkon
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Celkový příkon: 1300 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 108 A
Vstupní proud: 15 - 7.5 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 1296 W
Osvědčení
Certifikáty shody: RoHS
Vzhled
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 13,5 cm
Barva: Černá
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 210 mm
Výška: 86 mm
Šířka: 150 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Počet napájecích konektorů SATA: 14
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 5
Typ kabeláže: Plně modulární
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
Výkon
Formát PSU: ATX
Účel: PC
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum
Typ ložiska: FDB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 150000 h
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C