- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 10 let |
| Produktový kód: | FOCUS-GX-750 |
Napájecí zdroj • Celkový příkon: 750 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 450,570,810,860 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 12 cm • •
2 691 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Příkon | |
|---|---|
| Celkový příkon | 750 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 5 - 10 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 744 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+12 V) | 62 A |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V) | 0,3 A |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud, Nadměrná zátěž, Přepětí, Přehřívání, Zkrat, Podpětí |
| Možnosti připojení | |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Délka napájecího kabelu SATA | 450,570,810,860 mm |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 3 |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 690 mm |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 75 cm |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 65 cm |
| Výkon | |
|---|---|
| Účel | PC |
| Formát PSU | ATX |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Typ ložiska | FDB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnost | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE |
| Certifikace | WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Bezpečnostní spínač | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 150 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 86 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, RoHS |