Seasonic FOCUS-GX-750-V4-WHITE - Televize, Video & Audio technika
Seasonic FOCUS-GX-750-V4-WHITE
Značka: Seasonic
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: FOCUS-GX-750-V4-WHITE
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Příkon
Vstupní proud: 10 - 5 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Kombinovaný výkon (+5 V): 100 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Celkový příkon: 750 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 62 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 744 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 100 W
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Osvědčení
Certifikáty shody: RoHS
Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): Ano
Vzhled
Barva: Bílá
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení: Aktivní
Bezpečnostní spínač: Ano
Průměr větráku: 13,5 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Výška: 86 mm
Technické detaily
Osvědčení o udržitelnosti: ENERGY STAR
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: Ano
Možnosti připojení
Délka kabelu napájecích konektorů PCI Express (12+4 kolíků): 700 mm
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Délka napájecího kabelu pro CPU: 70 cm
Typ kabeláže: Plně modulární
Délka periferního (Molex) kabelu: 690 mm
Délka napájecího kabelu SATA: 950 mm
PCI Express konektor: Ano
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
Délka napájecího kabelu pro PCI Express: 75 cm
Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX
Výkon
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold
Účel: PC
Tichý režim: Ano
ATX verze: 3.1
Typ ložiska: FDB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 100000 h
Formát PSU: ATX
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C