Seasonic ATX3-PRIME-PX-1600 - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Seasonic ATX3-PRIME-PX-1600
Značka: Seasonic
Dostupnost: není skladem
Produktový kód: PRIME-PX-1600-ATX30
napájecí zdroj 1600 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 1600 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Délka periferního (Molex) kabelu: 690 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 13,5 cm • Dodávané kabely: Procesor • PCIe • Peripheral (Molex) to SATA 3.3 • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Příkon
Vstupní proud: 15 - 10 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Celkový příkon: 1600 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 133,3 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 6 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Kombinovaný výkon (+12 V): 1600 W
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Vzhled
Typ chlazení: Aktivní
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Barva: Černá
Průměr větráku: 13,5 cm
Hmotnost a rozměry
Výška: 86 mm
Hloubka: 210 mm
Šířka: 150 mm
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Typ kabeláže: Plně modulární
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Délka periferního (Molex) kabelu: 690 mm
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Délka napájecího kabelu pro CPU: 70 cm
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
CPU P4 konektor (4pin): 1
Výkon
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 100000 h
ATX verze: 3.0
Účel: PC
Formát PSU: ATX
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 15 - 65%