Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | YA240VC1A001 |
Interní SSD; Kapacita 240 GB; Sekvenční čtení a zápis 540/425 MB/s
990 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | 2.5" |
| Kapacita disku SSD | 240 GB |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| NVMe | |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Rychlost čtení | 540 MB/s |
| Rychlost zápisu | 425 MB/s |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1200000 h |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 90 |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | Halogen Free |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 1,97 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 69,8 mm |
| Hloubka | 100,2 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnost | 36 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 109 mm |
| Hloubka balení | 24 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení | 84 g |
| Typ balení | Krabice |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Mimoprovozní otřes | 1500 G |