- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ST6000NE000 |
Kvalitní disk pro NAS s až 24 disky; velikost 3,5“; kapacita 6 TB
4 702 Kč
včetně DPH 21%165 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Seagate rozumí vaším problémům s ukládáním a proto vytvořil pevné disky řady IronWolf® a IronWolf Pro s kapacitou až 16 TB pro NAS, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.
Model: Ironwolf Pro 6TB
Kapacita: 6 TB
Typ disku: 3,5" HDD
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Přenosová rychlost: 214 MB/s
Počet otáček: 7200
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Provozní teplota: 5-60 °C
Rozměry (V x D x Š): 26,11 x 146,99 x 101,85 mm
Hmotnost: 705 g
Životnost: 1 200 000 hodin
Záruka: 60 měsíců
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 6000 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Komponent pro | NAS |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 256 MB |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Skutečná přenosová rychlost pevného disku | 25,51 MiB/s |
| Průměrná latence | 4,16 ms |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1200000 h |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Neprovozní vibrace | 2,27 G |
| Náraz při provozu | 70 G |
| Mimoprovozní otřes | 250 G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 101,8 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Hmotnost | 705 g |
| Údaje o balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | |
| Množství | 1 |