- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ZP2000GM30021 |
Kvalitní SSD disk vytvořený pro hráče; formát M.2 2280; kapacita 2 TB
7 518 Kč
včetně DPH 21%263 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model:Seagate FireCuda 510 SSD M.2
Kapacita: 2 TB
Kapacita NAND: 3D TLC
Typ disku: M.2 2280-D2
Rozhraní: PCIe G3 x 4, NVMe 1.3
Rychlost čtení (MB/s): 3450
Rychlost zápisu (MB/s): 3200
Provozní teplota: 0 - 70°C
Rozměry: 80,15 x 22,15 x 3,58mm
Hmotnost: 8.3 g
Odkaz na stránky výrobce: https://www.seagate.com/internal-hard-drives/ssd/firecuda-ssd/
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 2000 GB |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Typ paměti | 3D TLC |
| NVMe | |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Komponent pro | PC |
| Rychlost čtení | 3450 MB/s |
| Rychlost zápisu | 3200 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 485000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 600000 IOPS |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1800000 h |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Certifikace RoHS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 6 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,026 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 22,1 mm |
| Hloubka | 80,2 mm |
| Výška | 3,58 mm |
| Hmotnost | 8,3 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 109 mm |
| Hloubka balení | 134,2 mm |
| Výška balení | 24 mm |
| Hmotnost včetně balení | 62 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |