Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ZP250CM3A001 |
Kvalitní a rychlý SSD disk • formát M.2 2280 • kapacita 250 GB • rozhraní PCIe Gen3 x4 • NVMe 1.3 • 3D TLC NAND • rychlost čtení/zápisu 3100/1200 MB/s • TRIM • S.M.A.R.T. • nižší spotřeba energie • odolnost proti otřesům. •
3 403 Kč
včetně DPH 21%119 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 250 GB |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Typ paměti | 3D TLC |
| NVMe | |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Komponent pro | PC |
| Hardwarové šifrovaní | |
| Rychlost čtení | 3100 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1200 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 210000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 280000 IOPS |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1800000 h |
| Certifikace RoHS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 3 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 22,1 mm |
| Hloubka | 80,2 mm |
| Výška | 2,23 mm |
| Hmotnost | 8,7 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 109 mm |
| Hloubka balení | 134,2 mm |
| Výška balení | 24 mm |
| Hmotnost včetně balení | 61 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |