Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ZP512CM30041 |
Interní SSD; Kapacita 512 GB; Sekvenční čtení a zápis 3400/2200 MB/s
2 998 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Seagate BarraCuda 510 SSD M.2 s kapacitou 512 GB, lze využít jako upgrade ultratenkých notebooků i mini a stolních PC.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Typ paměti | 3D TLC |
| NVMe | |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Komponent pro | PC |
| Hardwarové šifrovaní | |
| Rychlost čtení | 3400 MB/s |
| Rychlost zápisu | 2180 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 350000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 530000 IOPS |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 180000 h |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Certifikace RoHS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 4,2 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,016 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 22,1 mm |
| Hloubka | 80,2 mm |
| Výška | 2,23 mm |
| Hmotnost | 6,9 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 109 mm |
| Hloubka balení | 134,2 mm |
| Výška balení | 24 mm |
| Hmotnost včetně balení | 61 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |