- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Dobrý poměr cena výkon
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ZA500CM1A003 |
Kvalitní SSD disk • formát 2,5“ • kapacita 500 GB • rozhraní SATA 6 Gb/s • 3D TLC NAND • rychlost čtení/zápisu 560/540 MB/s • TRIM • S.M.A.R.T. • nižší spotřeba energie • vysoká odolnost proti otřesům
3 037 Kč
včetně DPH 21%106 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
2,5 palcový SATA SSD, Seagate® BarraCuda ™ 120 SSD představuje novou generaci kombinovanou s nejnovějším 3D TLC NAND technologií poskytující vašemu PC zvýšenou spolehlivost a rychlost. Je speciálně navržen pro lepší výkon, spolehlivost a účinnost.
Vhnodný pro:
•Stolní počíítače
•Notebooky
•Servery
•Hrací PC
Parametry
Kapacita: 500GB
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
SSD Pamět: 3D TLC
Formát disku: 2,5 palců x 7mm
Rychlost čtení: 560 MB/s
Rychlost zápisu: 540 MB/s
Záruka: 5 let
Rozměry: 7,10 x 70,10 x 100,35 mm
Váha: 50g
Speciální funkce
TRIM: Ano
S.M.A.R.T.: Ano
Halogen-free: Ano
Vyhovuje RoHS směrnici?: Ano
Více informací naleznete na stránkách výrobce nebo v přiloženém data sheetu: https://www.seagate.com/internal-hard-drives/ssd/barracuda-ssd/
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | 2.5" |
| Kapacita disku SSD | 500 GB |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Typ paměti | 3D TLC |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Rychlost čtení | 560 MB/s |
| Rychlost zápisu | 540 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 90000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 90000 IOPS |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1800000 h |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 300 |
| Certifikace RoHS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 2,5 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0,005 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,115 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 70,1 mm |
| Hloubka | 100,3 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Mimoprovozní otřes | 1500 G |
Dobrý poměr cena výkon
Prohlížíte si: Seagate BarraCuda 120, 2,5" - 500GB
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.