Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | ZA1000CM1A003 |
Kvalitní SSD disk • formát 2,5“ • kapacita 1 TB • rozhraní SATA 6 Gb/s • 3D TLC NAND • rychlost čtení/zápisu 560/540 MB/s • TRIM • S.M.A.R.T. • nižší spotřeba energie • vysoká odolnost proti otřesům. •
3 413 Kč
včetně DPH 21%119 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | 2.5" |
| Kapacita disku SSD | 1000 GB |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Typ paměti | 3D TLC |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Rychlost čtení | 560 MB/s |
| Rychlost zápisu | 540 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 90000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 90000 IOPS |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1800000 h |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 600 |
| Certifikace RoHS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (průměrná) | 2,7 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0,005 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,12 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 70,1 mm |
| Hloubka | 100,3 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |