Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | STHP5000400 |
Typ uložiště: HDD ; Formát: 2,5 ; Kapacita: 5 TB
3 003 Kč
včetně DPH 21%105 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Pevný disk Seagate® Backup Plus Portable je ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. K dispozici je v kapacitách až do 5 TB, díky rozhraní USB 3.0 je zajištěna vysoká přenosová rychlost a bez omezení umožňuje přenášet soubory mezi PC a Mac. K dispozici je rovněž velká paleta barev, takže si vybere i náročný jedinec.| Pevný disk | |
|---|---|
| Kapacita pevného disku | 5000 GB |
| Možnosti připojení | |
| USB konektor | USB Typ-A |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Hliník |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájení sběrnicí | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 115,3 mm |
| Výška | 20,9 mm |
| Hmotnost | 265 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Šířka balení | 106 mm |
| Hloubka balení | 146 mm |
| Výška balení | 45 mm |
| Hmotnost včetně balení | 345 g |