- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: dela co ma pekna kovova krabice
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | STHN2000402 |
Stylový externí 2,5" disk s kapacitou 2T nabízí dostatek úložného místa pro vaše data; Rozhraní USB 3.0 kompatibilní s USB 2.0; maximální rychlost 120 Mb/s
10 050 Kč
včetně DPH 21%352 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kapacita 2TB
| Pevný disk | |
|---|---|
| Kapacita pevného disku | 2000 GB |
| Možnosti připojení | |
| USB konektor | Micro-USB B |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vlastnosti | |
| Barva | Modrá |
| Základní materiál | Kov |
| Ochrana heslem | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájení sběrnicí | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 78 mm |
| Hloubka | 11,7 mm |
| Výška | 114,8 mm |
| Hmotnost | 126 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Šířka balení | 104 mm |
| Hloubka balení | 37,5 mm |
| Výška balení | 146 mm |
| Hmotnost včetně balení | 225 g |
Pro: dela co ma pekna kovova krabice
Prohlížíte si: Seagate Backup Plus Slim - 2TB, modrá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.