Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Seagate |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | STHN1000403 |
externí 2,5" ; kapacita 1T ; rozhraní USB 3.0
10 050 Kč
včetně DPH 21%352 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Pevný disk | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1000 GB |
| Možnosti připojení | |
| Maximální přenosová rychlost | 5000 Mbit/s |
| USB konektor | USB Typ-A |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Přenosová rychlost USB | 480,5000 Mbit/s |
| Technologie Thunderbolt | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vlastnosti | |
| Barva | Červená |
| Základní materiál | Hliník |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájení sběrnicí | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 78 mm |
| Hloubka | 11,7 mm |
| Výška | 114,8 mm |
| Hmotnost | 126 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Přibalený software | 1-year Mylio Create plan, 2-month Adobe Creative Cloud Photography plan |
| Šířka balení | 104 mm |
| Hloubka balení | 37,5 mm |
| Výška balení | 146 mm |
| Hmotnost včetně balení | 225 g |