Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Satel |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | OPU-3P |
elektrická skříň ABS (akrylonitril-butadien-styren) • Šířka: 324 mm • Hloubka: 108 mm • Výška: 382 mm •
1 053 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 324 mm |
| Technické detaily | |
| Uzamykatelný | |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Množství modulů (max) | 1 modul/moduly |
| Počet proražených děr | 4 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hloubka | 108 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hmotnost | 1,85 kg |