- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
spokojenost
Pro: nejlepší cena za RX570
8 gb
Česká republika
| Značka: | Sapphire |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 11266-66-20G |
Grafická karta 8GB GDDR5 (7000MHz); AMD Radeon Polaris 20; Boost clock 1284MHz
7 553 Kč
včetně DPH 21%264 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: AMD Radeon RX 570
Paměť: 8 GB GDDR5
Šiřka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI Expres
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4,5
Frekvence jádra: 1284 MHz
Frekvence paměti: 1750 MHz
Max. rozlišení:
•DisplayPort - 3840x2160 (120Hz)
•DVI - 2560x1600 (60Hz)
•HDMI - 3840×2160p (60 Hz)
Počet stream procesorů: 2048
Chladič: Aktivní
DSUB: 0
DVI: 1x DVI-D
HDMI: 2x HDMI
Display Port: 2x DisplayPort 1.4
Rozměry: 125x40x230 mm (ŠxVxH)
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 570 |
| Maximální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1284 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | CrossFire |
| Proudové procesory | 2048 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 7000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Verze OpenCL | 2.0 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Spotřeba elektrické energie | 180 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Wind |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 230 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |
spokojenost
Pro: nejlepší cena za RX570
8 gb
Prohlížíte si: SAPPHIRE PULSE Radeon RX 570 OC 8G
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.