- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sapphire |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 11266-37-20G |
PULSE grafická karta AMD Radeon RX 570 8 GB GDDR5 • Rodina grafického procesoru: AMD • Typ: Radeon RX 570 • Paměť grafické karty: 8 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR5 • Paměťová sběrnice: 256 bit • Frekvence paměti: 6000 MHz • Maximální rozlišení: 5120 x 2880 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.5 • Dvojité DVI • Rozhraní: PCI Express 3.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
12 099 Kč
včetně DPH 21%423 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 570 |
| Maximální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1244 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | CrossFire |
| Proudové procesory | 2048 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 6000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Verze OpenCL | 2.0 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Spotřeba elektrické energie | 150 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 170 mm |
| Výška | 36 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |