- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Cena
Česká republika
| Značka: | Sapphire |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 11268-16-20G |
Grafická karta 2GB GDDR5 (6000MHz); AMD Radeon Polaris 12 (1071MHz); PCIe x16
1 957 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Sapphire Pulse Radeon RX550 je grafická karta vhodná pro online gaming. S moderní Polaris architekturou je až 5x rychlejší než Intel integrované grafiky a až 2x rychlejší než předchozí generace Radeon R7 250. S moderním čipem přichází také lepší podpora moderních grafických technologií, jako jsou DirectX 12, FreeSync nebo H.265 4K encoding.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 550 |
| Maximální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| Takt procesoru | 1071 MHz |
| Maximální analogové rozlišení | 4096 x 2160 px |
| Maximální digitální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| Proudové procesory | 640 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 6000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Dvojité DVI | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 1,5 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 400 W |
| Spotřeba elektrické energie | 65 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 148 mm |
| Výška | 28 mm |
| Šířka | 112 mm |
Pro: Cena
Prohlížíte si: SAPPHIRE PULSE Radeon RX 550 2G OC
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.