| Produktový kód: | SDCZ96-512G-G46 |
USB flashdisk • kapacita 512 GB • rozhraní USB 3.2 • rychlost čtení 100 MB/s • funkce OTG pro rychlý přenos • rozměry 21,1 × 9,58 × 46 mm • zálohování pomocí aplikace SanDisk Memory Zone •
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Kapacita | 512 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rychlost čtení | 100 MB/s |
| Vzhled | |
| Formát | Bez krytky |
| Barva | Zelená |
| Základní materiál | Plast |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 20,3 mm |
| Hloubka | 46 mm |
| Výška | 9,58 mm |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 70 °C |