Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | SanDisk |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 8 let |
| Produktový kód: | SDSDXPK-128G-GN4IN |
Paměťová karta; formát SDXC; kapacita 128 GB
5 991 Kč
včetně DPH 21%210 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
- super rychlá karta pro profesionální fotografy, kameramany a nadšence
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita | 128 GB |
| Typ flash karty | SDXC |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Typ vnitřní paměti | UHS-II |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 35,8 mm |
| Hloubka | 42,7 mm |
| Výška | 3,56 mm |
| Hmotnost | 1,7 g |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 152,4 mm |
| Hloubka balení | 101,6 mm |
| Výška balení | 14 mm |
| Hmotnost včetně balení | 22,68 g |
| Typ balení | Blistr |