Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | SanDisk |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | SDSSDE61-2T00-G25 |
SSD; USB typ C na USB typ C kabel; Adaptér z USB typ C na USB typ A
12 559 Kč
včetně DPH 21%440 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Disk SSD | |
|---|---|
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| NVMe | |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| Možnosti připojení | |
| USB konektor | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | |
| Wi-Fi | |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Bezpečnost | |
| Hardwarové šifrovaní | |
| Ochrana heslem | |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 52,4 mm |
| Hloubka | 8,95 mm |
| Výška | 100,5 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 106 mm |
| Hloubka balení | 131 mm |
| Výška balení | 34 mm |
| Hmotnost včetně balení | 115 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A, USB typ C na USB typ C |