- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Super vynikajúca vec .
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 1 rok |
| Produktový kód: | EB-U1200CSEGWW |
Elegantní powerbanka ; S kapacitou 10000 mAh ; S podporou bezdrátového nabíjení Qi
1 043 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Užijte si život bez kabelů
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Tvar | Obdélník |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Rychlé nabíjení | |
| Možnosti připojení | |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Výstupní port USB A | 1 |
| Konektor USB typu C | |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 9 V |
| Vstupní proud | 1.9 A |
| Výstupní napětí | 9 V |
| Výstupní proud | 2 A |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 149,9 mm |
| Hloubka | 15,1 mm |
| Výška | 70,8 mm |
| Hmotnost | 234 g |
| Délka kabelu | 0,2 m |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Návod na použití | |
Pro: Super vynikajúca vec .
Zatiaľ nemôžem hodnotiť, nakoľko som ho ešte v praxi nevyužil.Vzhľadom na súčasnú zdravotnú situáciu nebola možnosť previerky výrobku v teréne.Vzhľad, hmotnosť a ostatné parametre podľa mojich predstáv
Velice dobrá powerbanka s rychlým bezdrátovým dobíjením. Oproti předchůdcům lehčí. Díky kapacitě, schopná dobít telefon i 3x.
Pro: Velká kapacita
Rychlé bezdrátové nabíjení
USB-C
Velice dobrá powerbanka s rychlým bezdrátovým dobíjením. Oproti předchůdcům lehčí. Díky kapacitě, schopná dobít telefon i 3x.
Pro: Velká kapacita
Rychlé bezdrátové nabíjení
USB-C
Opravdu rychlé nabíjení.
Opravdu rychlé nabíjení.
Pro: Super fastcharge
Nabíjení dvou zařízení zároveň
Pro: Super fastcharge
Nabíjení dvou zařízení zároveň
Pro: Možnost bezdrátového nabití telefonu, sluchátek či hodinek
Pro: Možnost bezdrátového nabití telefonu, sluchátek či hodinek
Prohlížíte si: Samsung Wireless Battery Silver (EB-U1200CSEGWW)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.