Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | WD80T4046CE/LE |
Parní pračka se sušičkou s předním plněním, energetická třída: E, účinnost odstř. a sušení: B, kapacita praní: 8 kg, kapacita praní a sušení: 5 kg, spotřeba energie praní a sušení: 326 kWh/100 cyklů, spotřeba vody (celý cyklus): 80 l, hlavní funkce: parní
18 132 Kč
včetně DPH 21%635 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Skleněný průzor | |
| Technologie převodníku | |
| Výkon | |
| Kapacita sušení | 5 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Mycí programy | Studený, Bavlna, Eko, Vlna, Mix, Rychlý, Umělé hmoty, Choulostivé/hedvábí |
| Programy sušení | Vlna, Mix, Rychlý, Eko, Pára, Bavlna, Umělé hmoty |
| Systém sušení | Pára |
| Třída hlukových emisí | A |
| Hlučnost praní | 54 dB |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Hlučnost sušení | 59 dB |
| Funkce Rinse Plus | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Zbývající čas indikace | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (praní) | C |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie | 6,48 kWh |
| Spotřeba vody při praní | 48 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 63 kWh |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 80 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 326 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 66 kg |
| Šířka balení | 666 mm |
| Hloubka balení | 697 mm |
| Výška balení | 890 mm |
| Hmotnost včetně balení | 68 kg |