Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | WD18DB8995BZT2 |
Pračka/sušička Samsung WD18DB8995BZT2Pračka se sušičkoukapacita praní 18kg / sušení 11kgenergetická třída A1000ot./min.20 let záruka na motorLCD 7 palců obrazovka a ovládání systémem AI HomeAI Wash/AI Dry… •
59 514 Kč
včetně DPH 21%2083 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Nerezová ocel |
| Připraveno na zakázkové panely | |
| Uchycení dveří | Levý |
| Barva dveří | Černá |
| Barva rukojeti dveří | Černá |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vestavěný displej | |
| Skleněný průzor | |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Technologie převodníku | |
| Materiál vany | Polypropylen |
| Výkon | |
| Kapacita sušení | 11 kg |
| Maximální otáčky | 1000 ot/min |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Kapacita praní | 18 kg |
| Doba cyklu praní | 240 min |
| Doba cyklu praní a sušení | 523 min |
| Mycí programy | Eco 40-60°C, Předmytí, Opláchnutí |
| Časovač odloženého startu | |
| Odložený start | 24 h |
| Třída hlukových emisí | A |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Automatické vyvážení | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Nastavitelné nohy | |
| Zbývající čas indikace | |
| Dětský zámek | |
| Automatický dávkovací systém | |
| Funkce managementu | |
| Wi-fi ovládání | |
| Bluetooth | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (praní) | A |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie | 0,43 kWh |
| Spotřeba vody při praní | 68 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 43 kWh |
| Spotřeba energie pro praní a sušení za jeden cyklus | 2,29 kWh |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 98 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 229 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 686 mm |
| Hloubka | 875 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Hmotnost | 147 kg |
| Šířka balení | 746 mm |
| Hloubka balení | 915 mm |
| Výška balení | 1250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 152 kg |