- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: vysoká sací schopnost
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | VC07K41H0HG |
Bezsáčkový vysavač příkon 750W; objem nádoby na prach: 1,3 l; Technologie filtrace Cyclone-Force s Anti-Tangle Turbínou™ - zabezpečí jednoduché čištění a vysypání bez namotaných vlasů v nádobě
2 027 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Bezsáčkový vysavač
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální příkon | 750 W |
| Sací výkon | 200 AW |
| Roční spotřeba energie | 28 kWh |
| Vzhled | |
| Model | Cylindrový |
| Vysávání | Suchý |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1,3 l |
| Barva | Černá, Šedá |
| Materiál kol | Guma |
| Výkon | |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Správné použití | Domácí |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Hlučnost | 80 dB |
| Pracovní dosah | 10 m |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Délka šňůry | 7 m |
| Držadlo | |
| Kvalita držatel | 1 |
| Ovládání na rukojeti | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Šířka balení | 327 mm |
| Hloubka balení | 577 mm |
| Výška balení | 333 mm |
| Obsah balení | |
| Včetně náhradních kartáčů | Kartáč na tvrdou podlahu |
| Speciální hubice | |
Pro: vysoká sací schopnost
Prohlížíte si: SAMSUNG Vysavač bezsáčkový VC07K41F0VR/GE
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.