Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LH55VMBUBGBXEN |
Zobrazovací panel • LED Vnitřní • Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55") • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px • Technologie displeje: LED • Jas displeje: 500 cd/m² • Typ HD rozlišení: Full HD • Provozní hodiny (hodiny/dny): 24/7 • Barva: Černá •
61 071 Kč
včetně DPH 21%2137 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Rozteč pixelů | 0,63 x 0,63 mm |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Dynamický kontrast | 45000:1 |
| Doba odezvy | 0,008 s |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozsah vodorovného snímání | 62,7 - 72,3 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 57 - 63 Hz |
| Ghosting | 25% |
| Barevný gamut | 72% |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| Vzhled | |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2,25 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,25 mm |
| Montovatelné na zeď | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet vstupních HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| DVI port | |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Porty RS-232 vstup | 1 |
| Porty RS-232 výstup | 1 |
| USB port | |
| Počet portů USB | 1 |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Počet vstupních IČ portů | 1 |
| Audio vstup | |
| Audio výstup | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | 220 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 165 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 90 °C |
| Udržitelnost | |
| Certifikace | FCC (USA) Part 15, Subpart B Class ACE (Europe) : EN55032 : 2012 or 2015 ? EN55024:2010 or EN 55035:2017VCCI (Japan) : VCCI CISPR32:2016 Class BKCC/EK (Korea) : Tuner : KN13 / KN20Tunerless : KN22 / KN24BSMI (Taiwan) : CNS13438 ( ITE EMI ) Class A / CNS14 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1213,5 mm |
| Hloubka | 73,1 mm |
| Výška | 684,3 mm |
| Hmotnost | 21,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Montážní sada | |
| Šířka balení | 1398 mm |
| Hloubka balení | 257 mm |
| Výška balení | 844 mm |
| Hmotnost včetně balení | 28,8 kg |