- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE82RU8002 |
Premium UHD 82" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Obrazový systém Q Engine; Index kvality obrazu 2 500
45 790 Kč
včetně DPH 21%1603 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.



Dosahujte ještě více epických vítězství a získejte více kontroly. Funkce Real Game Enhancer se postará o plynulou hru plnou dechberoucích obrazů.

Nechte se vtáhnout do obrazu s miliardou barevných odstínů.

Obrazová kvalita, která vás nadchne.

Nechte se vtáhnout do obrazu s miliardou barevných odstínů. Technologie Dynamic Crystal Color realisticky zobrazuje i ty nejmenší barevné odchylky, abyste viděli každý detail.

Vychutnejte si ostrý a jasný obraz na 4K UHD TV, která má 4× více pixelů než Full HD TV. Odteď uvidíte v každé scéně i ty nejmenší detaily.
Vychutnejte si barvy, ostrost a úroveň kontrastu optimalizované přesně pro váš divácký zážitek. Technologie UHD Dimming rozděluje obrazovku na malé bloky, jejichž podání obrazu upravuje tak, aby byl výsledný obraz ještě detailnější.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 2,08 m (82") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 207 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C2,DVB-S2,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Časový posun | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1,5 |
| Režim obrazu | Kino, Normální |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Režimy zvuku | Kino, Hry, Film |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | HID |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Nepřímé osvětlení | |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Standardy teletextu | Mega TTX |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Ultra Clean View |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| Dětský zámek | |
| Rodičovský zámek | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Vstup střídavého napětí | |
| Funkce managementu | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Jazyk nabídky OSD | LAT, Lotyština, Ruský |
| Automatické vypnutí | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 293 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 211 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 270 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka stojanu | 155,3 cm |
| Hloubka stojanu | 38,4 cm |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM1950A |
| Stručný návod k instalaci | |
| Návod k obsluze | |
| E-manuál | |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| HDMI ethernetový kabel | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Světelný senzor | |
| Funkce Deep color | |
| Baterie | |
| 360stupňový design | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Prohlížení obrazu | |
| Vylepšení obrazu | Next, Pauza, Play |
| Funkce hodin | |
| Funkce My Channel | |
| Panorama | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |