- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Cenove dostupny
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE70RU7092UXXH |
70" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Index kvality obrazu 1 400; technologie: UHD Engine, HDR, UHD Dimming
22 990 Kč
včetně DPH 21%805 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 177,8 cm (70") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 1400 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 176 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Časový posun | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1,5 |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer,Samsung UHD Up-Scailing |
| Digital Clean View | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora MBR | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 194 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 140 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 50,8 W |
| Maximální spotřeba energie | 185 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1574,8 mm |
| Hloubka | 59,9 mm |
| Výška | 877,9 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1574,8 mm |
| Hmotnost | 24,7 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 340,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 970,4 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 25,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM1240A |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1746 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 1035 mm |
| Hmotnost včetně balení | 32,6 kg |
Pro: Cenove dostupny
Pro: Cenove dostupny
Pro: Cenove dostupny
Pro: Cenove dostupny
Prohlížíte si: Samsung UE70RU7092 - 177 cm LED televize
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.