- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | UE43RU7472UXXH |
Televize SMART LEDs rozlišením 109cm; 4K Ultra HD; PQI 1900 (50Hz)
10 590 Kč
včetně DPH 21%371 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 2000 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analog |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| ECO mód | |
| Automatické vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 97 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 70 W |
| Maximální spotřeba energie | 115 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka stojanu | 83 cm |
| Hloubka stojanu | 34,4 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Montážní sada | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM1990A |
| Návod na použití | |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Slot pro zámek | |
| Podpora inteligentního ovladače | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Pro: chytrý
Pro: v řadě 7000 series TOP produkt za příznivou cenu, skvělý kovový smart ovladač!
Pro: Skvělá mašinka za dobrou cenu-:)
Pro: Led televize
pěkný obrazpěkný ovladačinternet
velmi slušná cena
Pro: Již nainstalovaná aplikace O2TV, která spolehlivě funguje!
super tv lahke ovladanie tv dialkovym ovladacom
Prohlížíte si: Samsung UE43RU7472 - 109cm 4K Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.