- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
docela dlouho nám trvalo vyznat se ve šroubcích, které patří k instalaci na zeď a které na nožky
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE43RU7172UXXH |
43" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Index kvality obrazu 1 400; přirozené barvy
9 290 Kč
včetně DPH 21%325 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 1300 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Multi-Room | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Lokální stmívání | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ ovládání | knoflíky |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 97 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 70 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 970,2 mm |
| Hloubka | 58,2 mm |
| Výška | 563,2 mm |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 970,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 210,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 636,3 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 9,8 kg |
| Šířka stojanu | 80 cm |
| Hloubka stojanu | 21 cm |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM1240A |
| Návod k obsluze | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1097 mm |
| Hloubka balení | 151 mm |
| Výška balení | 677 mm |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| PurColor | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
docela dlouho nám trvalo vyznat se ve šroubcích, které patří k instalaci na zeď a které na nožky
Výborný poměr cena výkon
Pro: velmi kvalitní obraz, i zvuk dost dobrý
Pro: Super cena ,výbava...
vyhovující - spokojenost
Prohlížíte si: Samsung UE43RU7172 - 108cm 4K UltraHD Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.