- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: jasný obraz
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE32N5372AUXXH |
Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px); Úhlopříčka 32"/80 cm; Technologie Wide Color Enhancer
8 573 Kč
včetně DPH 21%300 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 500 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Internetový prohlížeč | |
| Podpora HID | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Podpora IPv6 | |
| Micro Dimming Pro | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 737,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 150,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 465,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 737,4 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 74,1 mm |
| Výška (bez stojánku) | 438 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 879 mm |
| Hloubka balení | 127 mm |
| Výška balení | 500 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,6 kg |
Pro: jasný obraz
Pro: Relativně svižné reakce
Aplikace Skylink TV
Pro: Jednoduché nastavení
zdlouhavé třídění programů
Pro: kvalitní obraz, intuitivní ovládání
Prohlížíte si: Samsung UE32N5372A - 80cm FullHD Smart LED TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.