Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SWA-9000S |
Sada bezdrátových zadních reproduktorů k Soundbarům Samsung; snadné připojení; žádné kabely a hlavně pohlcující zvukový zážitek
14 779 Kč
včetně DPH 21%517 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Zadní bezdrátové přídavné reproduktory k SoundBarům
| Výkon | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Satelitní reproduktory | |
| Počet satelitů | 2 |
| Šířka reproduktoru | 8,75 cm |
| Hloubka reproduktoru | 8,75 cm |
| Výška reproduktoru | 14,7 cm |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 54 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,45 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 600 g |
| Technické detaily | |
| Plug and Play | |
| Množství | 2 |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,7 kg |