Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | MZ-N6E2T0BW |
HDD SSD Samsung 860 EVO; rozhraní SATA M.2 (2280); kapacita 2TB
7 143 Kč
včetně DPH 21%250 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Základní funkce
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 2000 GB |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Typ paměti | V-NAND MLC |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Hardwarové šifrovaní | |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Rychlost čtení | 550 MB/s |
| Rychlost zápisu | 520 MB/s |
| Podpora DevSlp (spánek zařízení) | |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální spotřeba energie | 4 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 80,2 mm |
| Hloubka | 22,1 mm |
| Výška | 2,38 mm |
| Hmotnost | 8 g |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |