- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LS24AM506NUXEN |
Monitor 24" • FHD rozlišení 1920 x 1080 px • jas 250 cd/m2 • doba odezvy 14 ms • poměr stran 16:9 • kontrast 1000:1 • HDR10 • pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně • technologie Adaptive Picture • reproduktory • podpora zrcadlení obrazu z Android zařízení • Apple AIrPlay i DeX • připojení klávesnici a myši přes USB • podpora Office 365 • konektory HDMI 2.0, Bluetooth 4.2, Wi-Fi • rozměry včetně stojanu 539.2 x 416.1 x 232.0 mm • hmotnost 2.9 kg •
4 723 Kč
včetně DPH 21%165 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 14 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Výkon | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Zrcadlení zvuku | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Herní režim | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Smart |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet USB downstream portů typu A | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Vstup střídavého napětí | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Dálkové ovládání | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Úhel náklonu | -4 - 18° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 29 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 21 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 539,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 416,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 232 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 2,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 53,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 32,6 cm |
| Výška (bez stojánku) | 3,94 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 681 mm |
| Hloubka balení | 139 mm |
| Výška balení | 387 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,5 kg |