Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EF-PA415TBEGEU |
Originální zadní kryt • pro Samsung Galaxy A41 • dokonale ochrání záda a boky telefonu před poškozením • poškrábáním a výtečně zmírní následky pádu • matné provedení odolává otiskům prstů • elegantní design vyrobený z odolného a pružného silikonu • přesně padnoucí výřezy •
486 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Maximální velikost obrazovky | 15,5 cm (6.1") |
| Typ krytu | Obal |
| Materiál | Silikon |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Samsung |
| Kompatibilita | Galaxy A41 |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Počítačový podstavec | |
| Zapínání | Nepodporovaný |
| Ochranné funkce | Odolné proti poškrábání |
| Zabudovaná baterie | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 72,8 mm |
| Hloubka | 10,1 mm |
| Výška | 151,2 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |